Berkin AKTAŞ

11 Mart 1995 tarihinde Bursa Osmangazi ilçesinde gözlerimi açarak Dünya'ya merhaba dedim. Doğduğum zaman ağlamakta o kadar inatçılık yapmışım ki doktor kıçıma çok sert vurma kararı almış. 8 yaşıma kadar Bursa'da kaldıktan sonra hiç bilmediğim ve bana çok büyük gözüken İstanbul'a taşınma kararı aldık. Yeni bir düzen içine girmiş olmaktan açıkçası hiç hoşnut değildim.

Neyse 3 yaşında tanıştığım bilgisayar ile zamanla oyundan çok bir şeyler geliştirmeye ve bilgisayarı daha çok kendim için yararlı olacak şeyler için değiştirdim. Zamanla bir çok konuda profesyonelleşip bir çok farklı konuda bilgi sahibi oldum. Kısaca şunu da ekliyeyim; Bloglar ve forum sitelerinde zaman geçirmeyi seven, yemek yapmayı meslek haline getirmiş kendi çapında yaşayan eğlenceli bir insan.

Senin İçin Neler Yapabilirim?

Web Tasarım

Sizin için veya firmanız için web tasarımı yaparak internet ortamında bulunmanızı sağlayabilirim. Ayrıca bu tasarıma kurumsal firma için gerekli ayarlamaları yapabilirim.

Sosyal Medya Desteği

Sosyal medya profilinize sayfa desteği sağlayarak daha fazla insana hitap edebilir veya insanların sayfanız ve sizin hakkınızdaki ön yargıyı kırmanızı sağlayabilirim.

Makale Yazarlığı

Firmanız, siteniz yada reklam metinlerinizi tarafımca tek ağızdan %100 özgün ve seo uyumlu bir şekilde yazabilir ve siteniz için uygun hale getirebilirim.

Yönetici

Hazırda yada kurulmasını hedeflediğiniz forum sitenizde yada blog sitenizde yetkili, editör ve moderatör gibi profillerde çalışabilir sizin ve siteniz için gerekli çalışmalar sağlayabilirim.

Hakkımda Görüşler

Çalıştıklarım & Kullandıklarım

tr_TRTurkish
en_USEnglish tr_TRTurkish