. Hakkımda - Berkin AKTAŞ
☰ Menü

Hakkımda

Zamanla Büyüdüm
[​IMG]

11 Mart 1995 yılında Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Dünya’ya gözlerimi açmışım. O andan itibaren ağlamakta bile zorlandığım için doktor kıçıma çok sert vurmuş ve ilk ağlamamı o anda gerçekleştirmiştim. Balık burcuna sahip ve son derece özelliklerini taşıyan bir yapım olduğu söylenmektedir ki bunu inkaar etmiyorum. Bununla da kalmayıp üstün basan özelliklerim arasında paylaşmak ve iyi niyetli olmak beni ben yapan en önemli özelliklerim arasındadır.

Eğitim Geçmişim
[​IMG]

İlkokul yıllarımın 3 yılını Bursa’da bir kısmını ise İstanbul’da okudum. İlkokul zamanlarım çok bir şey söylenecek değil. Çünkü diğer çocuklar gibi benim de henüz hayattan bir beklentimiz yok ve sadece eğlencesine hayatı yaşıyorduk. Ailemden uzakta anneannem ile Bursa’da yaşıyordum o dönemlerde, annem ve babam ise İstanbul’da kiraladıkları evin ihtiyaçlarını gidermek için çalışıyorlardı. İlköğretim yılımın üçüncü senesinde kardeşim dünyaya geldi ve ailem beni yanına İstanbul’a getirdiler. Yeni bir hayat, yeni bir okul, yeni bir arkadaş ortamına düşmüştüm. Bursa’da sokak sokak gezdiğim her yerini bildiğim güzel mahallemden sonra şimdi sadece ufak bir sokakta arkadaşlarımla oynamaya başlamıştık. İlk ve orta okulumu bitirdikten hemen sonra lise ye evime yakın düz liseyi tercih ettim. Meslek liselerindense düz liseye giderek hayatımın geri kalanında yapacağım mesleği seçebilmekti amacım. Çünkü yaşım küçük ve sürekli meslek değişikliği düşünüyordum, lise de gideceğim meslek okulu ile direk meslek hayatına atılacaktım. Gittiğim liseyi başarılı bir şekilde bitirdikten hemen sonra Beykent Üniversitesi Aşçılık bölümünü kazandım. Okulumu şuan hala okuyor ve Gastronomi’ye geçiş yapmak için hazırlıklar yapıyorum.

İş Geçmişim
[​IMG]

Beykent Üniversitesi bölümünü kazandıktan sonra üniversitem daha başlamadan o yaz evimin yanında ki Migros’da işe başladım. Migros’da çalıştığımız her an keyifli zaman geçirmiş ve okula giderken elime biraz para bırakmak için birikim yapmakta idim. Daha sonrasında okulum açıldı ve Migros’da Part Time olarak çalışmaya başladım. Bu sebeple üniversite hayatım boyunca hiç fakir kalmadım. Rahat rahat yiyor, geziyor ve takılıyordum. İşe saat akşam 18 gibi gidiyor ve 22 gibi işten çıkıyordum. Üniversite zamanında zorunlu stajımı Hilton Oteli’nde Aşçı olarak yaptım. Stajım bittikten bir süre sonra Atatürk Havaalanı BTA kurumuna girdim ve 2015 Ağustos’tan beri orada çalışmaktayım.

Hobilerim
[​IMG]

Aslında bir insanın hobileri onun severek yaptığı, keyif alarak yaptığı işler ve uğraşlardır aslında. Ayrıca insanlar hobilerinden sıkılabilir yada vazgeçebilirler. Bu bilgiyi de verdikten hemen sonra Bisiklet sürmeyi, Müzik Dinlemeyi, Yabancı Dizi ve Bazı Türk Dizileri izlemeyi son olarak ise Blog’um ile ilgilenmeyi çok seviyorum.​

×

Bir Şeyler Ara