Kimdir?

Kısaca Ben


11 Mart 1995 Bursa Osmangazi doğumluyum. Tipik balık burcu ve hemen hemen tüm özelliklerini taşıyan bir yapım olduğunu inkaar etmemeliyim ki öyleyim. Yaklaşık 8 yaşıma kadar Bursa'da yaşadım ve büyüdüm. Gerçekten Bursa yaşanılabilirlik anlamında o dönemlerde harika bir şehirdi. Güzel anılarım ve arkadaşlıklarım oldu. Daha sonrasında İstanbul'a taşındık ve yaşamıma kaldığım yerden devam ettim. Bursa'nın o rahatlığını tabi ki İstanbul'da görmedim. Küçük bir sokağa hapis bir şekilde yaşamak zorunda kaldım.

İş Deneyimi


  • BTA Yiyecek ve İçecek Hizmetleri A.Ş. 

Atatürk Havaalanı içerisinde; Longe (Açık Büfe), Kitchenette (Alakart), Tav Airport Hotel (Alakart + Açık Büfe) çalıştım. Şuanda hava sahası içerisinde Greenport (Alakart) biriminde çalışıyorum.

  • Hilton

Hilton'da staj yaptıktan hemen sonra burada kalmak istedim ama evime olan uzaklığı sebebi ile işten ayrılmak zorunda kaldım.

  • Migros Ticaret A.Ş

3M Migros mağazasında üniversite ile beraber bir şekilde part time olarak çalıştım. Mağazada kasiyer ve danışma alanlarında bir süre çalıştım. Okulumun stajı ve ders yoğunluğum sebebi ile ayrılmak zorunda kaldım.

Hobilerim


Blog & Forum siteleri ile yakından ilgilenmeyi seven, yemek yemeye aşık ve bunu meslek haline getiren, Motosiklet ve basketbol en büyük hobilerinden olan normal bir karakterden ibaretim aslında.

Forum&Blog Deneyimi


  • GastroTurk

www.GastroTurk.net ismi ile yeni bir projeye başlıyoruz. Detayları yazacağım.

  • Webtekno | S.Mod

Webtekno üzerinde forum moderatörlüğü yapmaktayım ve zamanla daha da yükseleceğimi düşünüyorum. Yükselmek için elimden gelenin fazlasını yapıyor ve çalışıyorum. (19.02.2018) tarihi itibari ile Süper Moderatör olarak devam etmekteyim. Forumda alt yönetimde olmama rağmen bir dönem (rütbe yettiği kadarı ile) geliştirme ekibinde bulundum. - Sebepsiz bir şekilde forumun fişi çekildi ve kapatıldı.

  • WebmasterSitesi | Mod

Deneme Moderatör oldum ve bir süre sonra moderatör olarak görevime devam ettim. Bu süre içerisinde paylaşım ekibi yöneticisi, genel çekiliş sorumlusu gibi ünvanlara sahip oldum