☰ Menü

Hizmetlerim

FIRSAT TABLOSU


ID Servis Adı Sabit Fiyat Detay
1 Instagram 20K Takipçi 100 ₺ Türk [AKTİF]
Instagram 20K Takipçi alabileceğiniz sunucumuzdur. Bir hesap için en fazla bir defa alınabilir.  Düşüş görülür, garanti yoktur.
2 Twitter Yabancı Bot 20K Takipçi 150 ₺ Yabancı [BOT]
Twitter yabancı yumurta bot hesaplardan oluşan takipçi sunucumuzdur kalitesiz profiller olduğu için takipçiler hemen silinebilir lütfen bu durumu göz önünde bulundurunuz.

 

BİLGİ VEYA SİPARİŞ İÇİN BerkinAktas@icloud.com (E-Posta – 1/3 Saate Cevap) – +905438914623 (Whatsapp – 4/6 Saate Cevap) İLETİŞİM ADRESLERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

 

İNSTAGRAM HİZMETLERİ


ID Servis Adı Minimum Maksimum
1 Instagram Takipçi 1000 30000
Bu işlem için asla kimseyi takip etmezsiniz ve şifre istemiyorum. Tamamen aktif ve Türk kullanıcılardır. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
2 Instagram Beğeni 50 15000
Bu işlem ile geçmişte paylaştığınız fotoğraflarınız için beğeni yaptırabilirsiniz. Beğeni Türk ve aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
3 Instagram İzlenme 100 100000
Bu işlem ile geçmişte paylaştığınız videolarınız için izlenme yaptırabilirsiniz. İzlenme karışık ve aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
4 Instagram Hikaye İzlenme 50 20000
Bu işlem ile stories’lerinize izlenme yaptırabilirsiniz ve izleyen kişiler karışık aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
5 Instagram Etkileşim 1000 1000000
Bu işlem ile fotoğraflarınızın istatistiklerinde etkileşim yaptırabilirsiniz. Böylelikle daha çok kitleye ulaşabilir ve keşfete düşebilirsiniz. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
6 Instagram Yorum 5 400
Bu işlem ile fotoğraflarınızın altına yorum yaptırabilirsiniz. Yorumlar karışık aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
7 Instagram Canlı Yayın 100 5000
Bu işlem ile canlı yayınlarınıza izleyici ekleyebilirsiniz. İzleyen kişiler karışık aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
8 Instagram Otomatik Beğeni [HAFTALIK] – 50 Beğeni 1 1
Bu işlem ile 1 hafta boyunca paylaştığınız fotoğraflarınıza otomatik beğeni ekletebilirsiniz. 300 beğeniye kadar otomatik beğeni yaptırabilirsiniz. Beğeniler karışık aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
9 Instagram  Otomatik Beğeni [AYLIK] – 50 Beğeni 1 1
Bu işlem ile 1 ay boyunca paylaştığınız fotoğraflarınıza otomatik beğeni ekletebilirsiniz. 300 beğeniye kadar otomatik beğeni yaptırabilirsiniz. Beğeniler karışık aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.

 

BİLGİ VEYA SİPARİŞ İÇİN BerkinAktas@icloud.com (E-Posta – 1/3 Saate Cevap) – +905438914623 (Whatsapp – 4/6 Saate Cevap) İLETİŞİM ADRESLERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

 

TWİTTER HİZMETLERİ


ID Servis Adı Minimum Maksimum
1 Twitter Türk Takipçi 25 500
Bu işlem için asla kimseyi takip etmezsiniz ve şifre istemiyorum. Tamamen aktif ve Türk kullanıcılardır. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
2 Twitter Retweet 20 20000
Bu işlem ile paylaşımlarınıza retweet yaptırabilirsiniz. Retweet işleminde karışık ve aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
3 Twitter Beğeni 25 20000
Bu işlem ile paylaşımlarınıza beğeni yaptırabilirsiniz. Beğeni işleminde karışık ve aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
4 Twitter  İzlenme 100 1000000
Bu işlem ile paylaşımlarınıza izlenme yaptırabilirsiniz. İzlenme işleminde karışık ve aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
5 Twitter Etkileşim 100 1000000
Bu işlem ile paylaşımlarınıza etkileşim yaptırabilirsiniz. Etkileşim işleminde karışık ve aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
6 Twitter Trend Topic 1 1
Bu işlem ile TT listesine girebilirsiniz, 1 saat boyunca garantilidir. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.
7 Twitter Oto RT&Fav 20 15000
Bu işlem ile paylaşımlarınıza otomatik beğeni – RT ekletebilirsiniz. Beğeniler karışık aktif kullanıcılardan yapılmaktadır. Bu işlem için şifre istemiyorum. Son derece güvenli olup memnuniyet garantilidir. Profiliniz gizli özelliği kapalı olmalıdır. Sipariş ve Bilgi için BerkinAktas@icloud.com E-Posta – 1/3 Saate Cevap adresimden iletişime geçebilirsiniz.

 

BİLGİ VEYA SİPARİŞ İÇİN BerkinAktas@icloud.com (E-Posta – 1/3 Saate Cevap) – +905438914623 (Whatsapp – 4/6 Saate Cevap) İLETİŞİM ADRESLERİNDEN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

×

Arama Yap