İçeriğe geç

Hakkımda

Zamanla Büyüdüm

https://i2.wp.com/i38.tinypic.com/90w2mg.jpg

11 Mart 1995 yılında Bursa’nın Osmangazi ilçesinde Dünya’ya gözlerimi açmışım. O andan itibaren ağlamakta bile zorlandığım için doktor kıçıma çok sert vurmuş ve ilk ağlamamı o anda gerçekleştirmiştim. Balık burcuna sahip ve son derece özelliklerini taşıyan bir yapım olduğu söylenmektedir. Bununla da kalmayıp üstün basan özelliklerim arasında paylaşmak ve iyi niyetli olmak beni ben yapan en önemli özelliklerim arasındadır.

Eğitim Geçmişim

https://i2.wp.com/i38.tinypic.com/90w2mg.jpg

İlkokul, ortaöğretim yıllarımın bir kısmını Bursa’da bir kısmını ise İstanbul’da okudum. İlkokul zamanlarım çok iç açıcı olmadığı gibi diğer çocuklar gibi içimde bir volkan patlaması gibi enerji patlaması vardı. Bu patlamanın önüne geçiyorlar ve enerjimi kullanmamı engelliyorlardı. Lise geldiğim zaman biraz daha olgunlaştık ve derslerimize yöneldik. Lise’den ayrıldığımız zaman aşçılık üzerine yoğunlaşmaya karar verdim ve Beykent Üniversitesi Aşçılık bölümünde okumaya çalıştım.

İş Geçmişim

https://i2.wp.com/i38.tinypic.com/90w2mg.jpg

Beykent Üniversitesi bölümünü kazandıktan sonra üniversitem daha başlamadan o yaz evimin yanında ki Migros’da işe başladım. Migros’da çalıştığımız her an keyifli zaman geçirmiş ve okula giderken elime biraz para bırakmak için birikim yapmakta idim. Daha sonrasında Migros’da Part Time olarak çalışmaya başladım. Bu sebeple üniversite hayatım boyunca hiç fakir kalmadım. Üniversite zamanında zorunlu stajımı Hilton Oteli’nde Aşçı olarak yaptım. Stajım bittikten bir süre sonra Atatürk Havaalanı BTA kurumuna girdim ve 2015 Ağustos’tan beri orada çalışmaktayım.

Hobilerim

https://i2.wp.com/i38.tinypic.com/90w2mg.jpg

  Aslında bir insanın hobileri onun severek yaptığı, keyif alarak yaptığı işler ve uğraşlardır aslında. Ayrıca insanlar hobilerinden sıkılabilir yada vazgeçebilirler. Bu bilgiyi de verdikten hemen sonra Bisiklet sürmeyi, Müzik Dinlemeyi, Yabancı Dizi ve Bazı Türk Dizileri izlemeyi son olarak ise Blog’um ile ilgilenmeyi çok seviyorum.

İzlediklerim

https://i2.wp.com/i38.tinypic.com/90w2mg.jpg

Severek İzlediğim Türk Dizileri; İçerde, Fi, Poyraz Karayel

Severek İzlediğim Diziler; Teen Wolf, Prison Break, Doctor Who