☰ Menü
Hayal Kur Yolu Yarıla

Hayal Kur Yolu Yarıla

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

​Hayatımızda istemsizce veya isteyerek bir çok değişiklik yapabiliyoruz. Bu değişiklikler tarafımızca isteyerek yada birileri tarafından zorla yapılabiliyor. Bazen ise bu değişiklikler işlerimizi kolaylaştırmak, daha çok para kazanmak, daha fazla sosyal etkinliklere katılmak, hayalimizin peşinden koşmak gibi sebepler etken olabiliyor.

Peki sizlerin aklında nasıl hayaller var? Hayaller her zaman 2’ye ayırmalıyız. Uzun vade de ve kısa vade de hayaller olarak. Uzun vade de kurulan hayaller anlaşılabildiği gibi gerçekleşmesinin güç olacağını ve bi sebepten emek harcamamız gerektiğini dile getirmektedir. Kısa vade ise gerçekleşmesi için emek harcanabilir ama bu emek fazla güç olacağa benzemiyor.

Aslında hayallerimizi not alıp bi panoya asmalıyız ve hayallerimizi gerçekleştirmek için neler yaptığımızı, nasıl çalıştığımızı yazmalıyız. Kendimize ve başkalarına örnek olmalıyız, hayat bunları sever ve ASLA UMUDUNU KAYBETME!

HAYAT ZORLARI SEVER, KAZANMASINA İZİN VERME

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Berkin Hüseyin AKTAŞ
Berkin Hüseyin AKTAŞ

Beykent Üniversitesi Aşçılık mezunuyum. Sırayla; Hilton İstanbul Bosphorus – AHL Kitchenette ve AHL Airport Hotel’de aşçı olarak çalıştım.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap


%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe