☰ Menü
İnternet Mizahı

İnternet Mizahı

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

2017 yılındayız. Teknoloji aldı başını gidiyor. Her şeyimizi internet üzerinden yapıyoruz. Vaktimizin çoğu telefon başında bilgisayar başında geçiyor.

Doğal olarak artık gülme ihtiyacımızı da internet ‘ten karşılıyoruz. Popüler mizah hesaplarını takip ediyoruz hepimiz. Ben bu açıdan, böyle bir devirde olduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Açıp bu hesaplardan bir tanesini incelediğinizde yapılan esprilerin gerçekten düşünülerek üretilmiş, zekice espriler olduğunu görüyorsunuz. Her kesimden insanı güldürebilecek içerikler bulmak mümkün. Mizah yapmaktan öte farklı bir mizah anlayışı getirdi bize sosyal medya.

Okuyorsunuz, gülüyorsunuz ama anneniz gelip ‘Neye gülüyorsun?’ dediğinde açıklayamıyorsunuz çünkü farklı bir anlayışa sahipsiniz. Arkadaşınıza anlatabilirsiniz ama annenize anlatamazsınız. Bunun için internetin mucidi Vinton Cerf’e teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Berkin Hüseyin AKTAŞ
Berkin Hüseyin AKTAŞ

Beykent Üniversitesi Aşçılık mezunuyum. Sırayla; Hilton İstanbul Bosphorus – AHL Kitchenette ve AHL Airport Hotel’de aşçı olarak çalıştım.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap


%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe