☰ Menü
Moda Mı Komedi Mi.

Moda Mı Komedi Mi?

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Hepimiz instagram kullanıyoruz. Hiç moda bloggerlarının hesaplarına girip baktınız mı? Genelde bu ablalarımız çok şık olurlar, her daim full makyajlıdırlar, birbirinden güzel fotoğrafları vardır.

Büyük bir beğeni içinde sayfalarını incelerken bir fotoğraf görürsünüz ve ‘Ne yaptın abla sen?’ dersiniz. O fotoğrafta terlik giymiştir, terliğin içine çorap giymiştir ya da montu tersten giymiştir. Fotoğrafa baktığınızda bir sürü beğeni görürsünüz. Aynısını ben yapsam deli damgası yerim. Adalet nerede? Tamam, belli bir moda algısı vardır ama bu kadarı da fazla bence.

Saçma ve komik duruyor, güzel durmuyor. Garip ve saçma giyinmeyi moda sananlar türedi ne yazık ki. Güzel dursa yine bir şey demeyeceğim ama güzel de durmuyor.  Lütfen kendinize gelin bloggerlar…

Asla ve asla sizleri yargılamak benim işim değil ki elbette başka blog dallarında  bulunan blogger arkadaşlarımız da beni yargılıyor yada yanlış yaptığımı düşündükleri şey için gülüyorlardır. Bende onlara cevabım açıkçası net, bu benim tarzım ve ben aşçıyım. Mesleğime uygun kategorilerde sizlere paylaşım yapmaya çalışıyorum. Moda blog sahipleri de o blogları açarken onların ilgi alanı yada bu konuda iyi oldukları için açtıkları aşikar. Ama benim demek istediğim şey aslında açık ve net, moda yapıyorum derken komik duruma düşmeyin diyorum.

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Berkin Hüseyin AKTAŞ
Berkin Hüseyin AKTAŞ

Beykent Üniversitesi Aşçılık mezunuyum. Sırayla; Hilton İstanbul Bosphorus – AHL Kitchenette ve AHL Airport Hotel’de aşçı olarak çalıştım.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap


%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe