☰ Menü
Motosiklet Sevgisi Neden.

Motosiklet Sevgisi Neden?

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Günden güne artan motosiklet kullanımı herkesin dikkatini çekmektedir. Peki bunun sebebi nedir? Akla ilk gelen yoğun İstanbul trafiği oluyor ancak asıl sebep bu olsaydı motosikletlerde takım elbiseli insanları görmek gerekirdi. Daha çok genç kuşak arasında popüler olan motosiklet aşkının nedenlerini kişisel blog sayfamızda araştırdık.

Neden Motosiklet?

Toplumun genel kanısı şeytan arabası olarak anılan motosiklete karşı mesafeli durulması gerektiğidir. Ancak bunu pek kimse önemsemiyor olacak ki motosiklet kullanımı günden güne artıyor. Motosiklet tercih edilmesinin ise pek çok sebebi var.

Arabalara göre daha ucuz olması, daha az vergi ödenmesi, park sorunu yaşatmaması, trafikte akıp gitmesi motosiklet tercihi için çoktan yeterli. Ancak bir de motosiklet sevgisi neden diye soranlar için olan sebepler var.

Şehrin her köşesini, bucağını gezmek mümkündür. tek başınıza motosikletinize atlayarak kafanızı dinleyebilirsiniz. Üstelik oldukça karizmatik ve çılgın görünün bir kişilik olursunuz. Kurallara uymak, aynı yollarda dolaşmak zorunda kalmaz, kestirmeler kullanabilirsiniz. Ancak biz yine de hatırlatalım, her türlü riske de açıksınız. Dikkatli olmakta yarar var.

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Berkin Hüseyin AKTAŞ
Berkin Hüseyin AKTAŞ

Beykent Üniversitesi Aşçılık mezunuyum. Sırayla; Hilton İstanbul Bosphorus – AHL Kitchenette ve AHL Airport Hotel’de aşçı olarak çalıştım.

Yorumlar (1 Yorum)
Mert
Mert #
- 11:57 am

Açık konuşmak gerekirse, motorlar hiç ilgimi çekmiyor. Çok kullandım ama bir otomobilden aldığım keyifi alamıyorum.:) Makaleniz için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap


%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe