☰ Menü
Sosyal Medyadan Para Kazanma

Sosyal Medyadan Para Kazanma

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Artık para kazanma imkânı sunan yeni platformlar ortaya çıktı. Her gün kullandığınız Instagram’dan, Twitter’dan para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi gelelim Twitter kullanırken nasıl para kazanabileceğinize.

Biliyorsunuz ki Twitter’da takipçi kazanmak çok kolay bir şey değil. Öncelikle takipçi sayınızı artırmazın gerekli… Sıkıcı olmayan içerikler üreterek, popüler tagları kullanarak takipçi sayınızı artırabilirsiniz. Daha sonlar bu takipçi sayısı bol olan hesabı, forumlara üye olarak satışa sunabilirsiniz.

Instagram üzerinden de takipçi sayınızı artırıp hesabınızı satarak para kazanabilirsiniz. Bunun dışında Instagram takipçi sayınız arttıkça size sponsorluk teklifleri gelmeye başlayacaktır. Firmaların gönderdiği ürünleri tanıtarak da kendinize bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya üzerinden sadece fenomen olunmadığı gibi benim gibi kişisel blog yazarak da takipçi kazanabilir ve sosyal medya üzerinden de takipçilerinizin sizi takip etmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bir firmanın sizlere verdiği etkileşimleri kullanarak firmaların dikkatini çekebilir ve sponsor olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca sponsorluk esnasında firmaların ürünlerini hesabınızda tanıtabilir hatta çekiliş yapıp onları insanlara dağıtabileceğinizi unutmayın.  Ayrıca en önemlisi de adınıza yatırım yapmalısınız, emin olun daha sonrasında geri dönüşü iyi olacaktır.

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Berkin Hüseyin AKTAŞ
Berkin Hüseyin AKTAŞ

Beykent Üniversitesi Aşçılık mezunuyum. Sırayla; Hilton İstanbul Bosphorus – AHL Kitchenette ve AHL Airport Hotel’de aşçı olarak çalıştım.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap


%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe