☰ Menü
Whatsapp Mesaj Silme Özelliği

Whatsapp Mesaj Silme Özelliği

Bu Alana Reklam Vermek İçin Lütfen İletişime Geçiniz

Çok kullanılan iletişim uygulaması whatsappa gelen son güncelleme ile artık Whatsapp mesaj silme özelliği de kullanıma açıldı. Çoğu zaman sosyal medya kanalları aracılığıyla yanlış kişilere mesajlar gönderebiliyoruz. İşte bu duruma whatsapptan bir çözüm geldi. Kişisel blog sayfamızdaki bu yazıyı okuyarak siz de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mesajlar Nasıl Silinir?

Whatsapp üzerinden yanlışlıkla gönderilen mesajları silme imkanınız var. ancak bu özelliği mesajı gönderdiğiniz andan itibaren 5 dk. İçinde silmeniz gerek. Ayrıca silebilmek için karşı tarafın mesajı görmemiş olması gerekir. Aksi takdirde mesajı geri almanız mümkün değil. Bu şartları sağlıyorsanız mesajınız geri almanız mümkün. Peki, Whatsapp mesajı geri alma nasıl yapılır diyorsanız anlatalım.

Gönderdiğiniz mesaja tıkladığınız anda “herkes için sil” seçeneği açılacaktır. Bu seçeneği tıkladığınız zaman mesaj karşı taraftan da silinecektir. Mesajınızın silindiğinden emin olmak istiyorsanız o da çok kolay. Silinen mesaj yerine “bu mesaj geri alındı” ifadesi düşecektir. Bu sayede karşıdaki kişi bir şey gönderip sildiğinizi görecek ancak ne gönderdiğinizi bilmeyecektir.

 

Yazar Hakkında
Toplam 27 yazı
Berkin Hüseyin AKTAŞ
Berkin Hüseyin AKTAŞ

Beykent Üniversitesi Aşçılık mezunuyum. Sırayla; Hilton İstanbul Bosphorus – AHL Kitchenette ve AHL Airport Hotel’de aşçı olarak çalıştım.

Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Arama Yap


%d blogcu bunu beğendi:
Bumerang - Yazarkafe